Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

BAHÇELİ GELİYOR..!

MHP Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, Perşembe günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Zonguldak’ta miting yapacağını açıkladı. Ereğli MHP ilçe Başkanı Talat Şeker 14 Mayıs Perşembe günü 11:00 da Zonguldak..

BAHÇELİ GELİYOR..!

devlet-bahceli-geliyor

MHP Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, Perşembe günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Zonguldak’ta miting yapacağını açıkladı. Ereğli MHP ilçe Başkanı Talat Şeker 14 Mayıs Perşembe günü 11:00 da Zonguldak Madenci Anıtı önünde yapılacak olan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılacağı mitinge tüm teşkilat mensuplarını ve Ereğli halkını davet etti.

Genel seçimlerle ilgili görüşlerini aldığımız ilçe Başkanı Talat Şeker; MHP’nin tek başına iktidar yürüdüğünü belirterek; “Bu hedefe Zonguldak’tan en az 2 milletvekili ile katkı vereceğiz. Zonguldak ve tüm ilçe teşkilatlarımız bu hedefe kilitlendi, çalışmalar bu yönde yapılıyor. Tüm halkımızın teveccühü ile iktidara doğru yürüyoruz. Perşembe Günü Genel Başkanımızın Zonguldak’ta yapacağı Mitinge katılmak isteyen vatandaşlarımız için otobüs kaldıracağız. Sabah 09:00’da MHP Kdz Ereğli ilçe teşkilatı önünden hareket edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL