Spor

AZİZ YILDIRIM GELİYOR

Kdz.Ereğli Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği Başkanı Serdar Özbek, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın 28 Ekim tarihinde Ereğli’de düzenlenecek, ‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesi tanıtım etkinliğine katılacağını açıkladı. Özbek, Fenerbahçe Spor..

AZİZ YILDIRIM GELİYOR

kdz ereğli fenerbahçeliler derneği

Kdz.Ereğli Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği Başkanı Serdar Özbek, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın 28 Ekim tarihinde Ereğli’de düzenlenecek, ‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesi tanıtım etkinliğine katılacağını açıkladı.

Özbek, Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından İstanbul’da geçtiğimiz günlerde düzenlenen ‘Hedef 1 Milyon Üye’ proje tanıtım gecesine Dernek Yöneticileri Eyüp Azgın, Murat Karadeniz ve Murat Özoğlu’nun katılarak Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ile Ereğli’de derneğin sürdürdüğü çalışmalara ilişkin bilgiler verdiğini belirtti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu da 28 Ekim tarihinden itibaren büyük bir gurur ve coşku ile kutlayacaklarını belirten Özbek konuya ilişkin verdiği bilgide şunları söyledi:

“Karadeniz Ereğli’de Fenerbahçe Spor Kulübünün Şubesinin kuruluş işlemlerini tamamladık. Bu doğrultuda Fenerbahçe Son Kaledir sloganı ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Kulübümüzün ‘Hedef 1 milyon üye’ projesinin Ereğli’de tanıtım gecesini gerçekleştireceğiz. 28 Ekim akşamı Büyük Ereğli Anadolu Otel’de gerçekleştirilecek olan bu gecemize Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım’ın yanı sıra kulüp yöneticilerimiz de bizleri onurlandıracaktır. Fenerbahçe Spor Kulübüne üye olan bölgedeki taraftarlarımıza üyelik belgeleri Aziz Yıldırım tarafından bizzat verilecektir. Bütün Fenerbahçelileri ve özellikle kulüp ve kongre üyesi olan taraftarlarımızı gecemize davet ediyoruz. Tüm üyelerimizi ve takipçilerimizi kulübümüzün yapılandırdığı merkezlerden veya derneğimize gelerek üyeliklerini yapmaya davet ediyoruz”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL