Spor

AZİZ YILDIRIM BENZETMESİ..!

Köşe yazarımız Ali Ünlü Alaplı Belediyespor’u değerlendirdi. Yaşanan ve yaşanacak olan gelişmeleri açığa kavuşturan Ünlü, Aziz Yıldırım örneği ile de okuyucularını şaşırttı. Köşe yazarımız Ali Ünlü’nün makalesinin tamamı şu şekilde;..

AZİZ YILDIRIM BENZETMESİ..!

ali ünlü köşe yazısı

Köşe yazarımız Ali Ünlü Alaplı Belediyespor’u değerlendirdi. Yaşanan ve yaşanacak olan gelişmeleri açığa kavuşturan Ünlü, Aziz Yıldırım örneği ile de okuyucularını şaşırttı. Köşe yazarımız Ali Ünlü’nün makalesinin tamamı şu şekilde;

Alaplı Belediyespor Serdar AKYOL başkanlığında güzel işlere devam ediyor. Yeniden bir yapılanma yapan AKYOL ve Yönetim Kurulu geleceğe daha aydınlık bakıyor. Altyapıda büyük bir revizyon yapılarak Alaplılı genç yetenekleri kadrosuna katan ve bunları A takıma kazandıran AKYOL ve Yönetimin 1. Hedefi takımın ağırlığı Alaplılı genç futbolculardan oluşmasıdır, böylelikle Alaplı futbol severler takıma daha çok sahipleneceğine inanıyor. Alaplı Belediyespor yalnızca futbol takımı olmaktan çıkartılıp spor kulübü olmuştur.

Özellikle voleybol, briç ve satranç branşlarının aktif hale gelmesi Alaplı Belediyespor’un ve yönetiminin başarısıdır. Serdar AKYOL ve Yönetimine yapılacak olan kongrede delegeler teveccüh gösterirse kulübü kurumsal kimliğe kavuşturup kendi gelirleri ile ayakta duran bir spor kulübü haline getirecektir. Tabi ki bu başarılı ve hummalı çalışmanın arkasında Belediye Başkanımız Nuri TEKİN Başkan Yardımcımız Fikret AYDIN’dır . Özellikle Fikret Bey Alaplı Belediyespor’un görünmez kahramanıdır. Alaplı Belediyespor’un ayakta durmasını sağlayan gelir kaynaklarının yaratıcısıdır. Hala dışarıdan gelip ilçemizde kalan oyuncularımızın kaldığı tesis de onun sayesinde yapılmıştır. Ondan sonra kaç yönetim gelmiş kaç başkan değişmiştir ama gelir kaynakları artmadığı gibi azalmıştır. Alaplı Belediyespor’un gizli koruyucusudur. Ben yine her platformda söylediğim sözü tekrar edeceğim; Fenerbahçe Spor Kulübü için Aziz YILDIRIM neyse Alaplı Belediyespor içinde de Fikret AYDIN odur.

Şimdi bu yazdıklarımı okuyunca Fikret başkan bana kızacak ve tepki gösterecek. Çünkü o reklam yapmayı ve övünmeyi pek sevmez. Yeni yılın ilk günü resmi yerler tatil iken müdürler ve memurlar izinli iken onun karla mücadele ettiğini gördüm. Sabahın erken ışıklarından akşamın geç saatlerine kadar o karla mücadele ediyordu. Kurumunu ve başkanını bu kadar seven ve hizmet eden bir müdür görülmemiştir. Ayrıca bunun haber yapılmasını istemeyecek kadar alçak gönüllüdür. Alaplı Belediyesi ve Alaplı Belediyespor için büyük şanstır. Ayrıca Alaplı Belediyespor’da görev alan Rahmi ÖZTÜRK hocamda futbolcu ve teknik adamın arkasında nasıl durulacağının dersini vermiştir. Alaplı Belediyespor ileri daha güvenle bakarak saha içi başarıyı da en yakın zamanda kazanarak örnek bir kulüp olacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL