Genel

Astropay

Astropay Card Satın Al Astropay card satın alabilmek için öncelikle bir yetkili bayi ile iletişime geçmelisiniz ve bayiden detaylı bilgileri öğrenmelisiniz. Hangi sitede kullanılır, fiyatları nedir Astropay card satın almak..

Astropay

Astropay Card Satın Al
Astropay card satın alabilmek için öncelikle bir yetkili bayi ile iletişime geçmelisiniz ve bayiden detaylı bilgileri öğrenmelisiniz. Hangi sitede kullanılır, fiyatları nedir Astropay card satın almak için neler gerekir gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Astropaycard satan yetkili satıcılar bu kartları $ üzerinden satmaktadırlar, o yüzden satışı yapılırken o anki döviz kuru üzerinden kartın değeri hesaplanarak satışı yapılmaktadır.
Astropay card satışı ülkemizde yeni başlamış olup bir takım sitelerde geçerlidir. Gittikçe dünyada daha çok sitede yaygın olarak kullanılmaya başlanması beklenilmektedir. 2014 yılı başlarında çıkan Astropaycard yıl sonuna kadar kullanım alanını 10 katına çıkaracağı konusunda bilgiler bulunmaktadır. Bu kartı kullanarak güvenilir ve kolay bir alışveriş işlemi gerçekleştirmek için elinizde kart numarası, kartın son kullanım tarihi, kartın cvv kodu ve kartın değerinin olması gerekmektedir.
Ucuz Astropay card satın almak isteyenler bayiler üzerinden işlem yaparak zaten uygun olan bu kartı satın alabilirler. Eğer daha ucuzunu arayanlar olursa mutlaka her işte olduğu gibi bu işte de bulunan düzenbazların ellerine düşeceklerini bilmeleri gerekmektedir. Ucuz Astropay cardı her zaman bayilerden alarak karlı ve güvenilir alışveriş yapmış olursunuz. Eğer daha denemediyseniz hemen denemek için bit bayi ile iletişime geçebilirsiniz.
Astropay card satın alabilmek için bir yetkili satıcıya ulaşarak nasıl ve ne şekilde satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ucuz Astropay card sanal bir ödeme kartıdır ve ön ödemeli kart grupları arasında işlem yapılmaktadır. Ön ödemeli kartlar ile sadece internet üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Astropay cardlar dolar cinsi üzerinden işlem görmektedir. Her zaman kart satın alma işlemlerinde yetkili bayilere yedi gün yirmi dört saat ulaşabilirsiniz.
Her kullanıcının isteğidir ucuz astropay satışının yapılması. Zaten ucuz olan bu kartı daha ucuza almak isteyen kullanıcı sayısı azımsanamayacak kadar fazladır. Astropaycard yeni yeni kullanılmaya başladığından dolayı piyasadaki hemen hemen tüm satıcılardaki kartlar %10 bonuslu olarak satılmaktadır. Bu da tüm kullanıcıların beğenisini kazanmış bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabii ki bu hep böyle bonuslu olarak satılacak anlamı taşımamaktadır, kullanıcıları Astropay carda alıştırabilmek için yapılmış olan bir promosyondur.
Ucuz astopay fiyatlarını yetkili bayilerin canlı yardım, telefon veya skype gibi iletişim araçlarından herhangi birisini kullanarak öğrenebilir ve ona göre astopay card satın alabilirsiniz.

Astropay Bayiliği Nasıl Alabilirim ?

Satış fiyatları günlük değişen döviz kurlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Çünkü bu kart dolar üzerinden işlem gördüğünden dolayı aşırı değişikliklerden yani dövizin aşırı düşme veya yükselmesi gibi hareketlerinden etkilenmektedir. Sonuçta dövize bağlı olarak işlem yapıldığından bu değişiklikler anında Astropay card satış fiyatlarına yansıtılmaktadır

http://astropayalma.com/astropay-fiyatlari.html

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL