Genel

Personel Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan ŞİMŞEK Turizm; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de ŞİMŞEK Turizm; Öğrenci Taşımacılığı‘nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli..

Personel Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan ŞİMŞEK Turizm; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır.

Bunu gerçekleştirirken de ŞİMŞEK Turizm; Öğrenci Taşımacılığı‘nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan,hizmet verdiği alanda en güvenilir olmayı ilke edinen Şimşek Turizm,yaptığı hizmeti düzenli,disiplinli,dakik ve Servis Personel Taşımacılığı Araçları Hizmet Yönetmeliği’ne uygun araçlarla yaparak personel taşımacılığı sektöründe aranılan bir marka olmayı birinci hedef seçmiştir.Servis araçlarımız ve sürücülerimiz Servis Araçlar Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır
.
Çalışmakta olduğumuz firma personelini belirtilen güzergah noktasından alıp işyerine vaktinde yetiştiriyor ve mesai saati bitiminde,huzurlu ve güvenli bir şekilde sabah aldığımız güzergah noktasına ulaştırıyoruz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL