logo

Asker uğurlaması pahalıya patladı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde asker uğurlamasında trafiği kapatan ve trafiği tehlikeye düşüren 3 araç sürücüsüne ceza kesildiği öğrenildi.

Ereğli’ de asker uğurlaması için düzenlenen konvoy Müftü Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi üzerinde yolu kesti. Araç sürücülerinden bir tanesi durduğu yerde patinaj çektirerek lastik yaktı. Ortalık duman altında kalırken, uzun kuyruk oluşan yolda bekleyen sürücüler duruma tepkilerini kornaya basarak gösterdi. Gençlerin yüksek seste müzik açarak oynadıkları o anlar cep telefonları ile görüntülendi.

Yaşanan olay üzerine harekete geçen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri MOBESE kameralarında araçları tespit etti. Yola ters giren 67 VD 436 plakalı otomobile bin 336 lira, Yolu trafiğe kapatıp duman çıkaran 78 BF 442 plakalı otomobil sürücüsüne 628 ve Yolu trafiğe kapatan sigortasız olan 14 BN 121 plakalı araca 458 lira ceza kesildiği bildirildi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.