Spor

ANTRENÖRLER EĞİTİLDİ

Zonguldak Faal Futbol Antrenörleri Derneği Şubesi her 2 yılda bir düzenlemiş olduğu Antrenör lisans vizeleme eğitim semineri Zonguldak Dedeman Otelde verildi. 31 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilen eğitim seminerine Trabzonspor Eski..

ANTRENÖRLER EĞİTİLDİ

kapak seminer

Zonguldak Faal Futbol Antrenörleri Derneği Şubesi her 2 yılda bir düzenlemiş olduğu Antrenör lisans vizeleme eğitim semineri Zonguldak Dedeman Otelde verildi. 31 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilen eğitim seminerine Trabzonspor Eski Başkanı Özkan Sümer ve TFF Eğitim Uzmanı İsmet Kamak katıldı. Gerçekleştirilen seminere Zonguldak ve Karabük bölgesinden çok sayıda antrenörler katılırken Zonguldak Faal Futbol Antrenörler Derneği Şube Başkanı ve TÜFAD Genel Sekreteri Ahmet Birdal şunları söyledi.

‘Bizler antrenörler için elimizden geleni yapıyoruz. Onların her geçen gün daha iyi olması ve kendilerini yenileyebilmeleri açısından bu tür eğitim seminerlerimizi gerçekleştiriyoruz. Futbol amatörde başlar. Yaptığınız iş amatör olabilir. Ama siz işinizi yaparken profesyonel düşünmelisiniz. Bu seminerde bizleri onurlandıran başta Özkan Sümer beyfendiye ve Eğitimci İsmet Kamak’a şükranlarımızı sunarım.’

Dedeman Otelde gerçekelştirilen seminer tam gün sürdü. Seminerde bölgemizin tanınmış antrenörleride yer aldı. 

1

2

3

4

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL