Spor

ALTIN KAFES YORUMU

Alaplı Belediyespor’da amatör futbol hayatına devam ederken Kilim Belediyespor’da profesyonel futbol yaşantısına adım atan Kaan Yıldırım 3.lig ve 2.lig takımlarının gözdesi haline geldi.  Kilim Belediyespor’dan sonra Bursa Orhangazispor’da profesyonel futbol..

ALTIN KAFES YORUMU

ALTIN KAFES YORUMU

Alaplı Belediyespor’da amatör futbol hayatına devam ederken Kilim Belediyespor’da profesyonel futbol yaşantısına adım atan Kaan Yıldırım 3.lig ve 2.lig takımlarının gözdesi haline geldi. 

Kilim Belediyespor’dan sonra Bursa Orhangazispor’da profesyonel futbol hayatına devam eden Kaan Yıldırım’a 2.lig takımlarından Hacettepespor, Güngören Belediyespor gibi kulüpler talip olurken bir çok 3.lig takımlarınında transfer listesinde yer alan Yıldırım’ı kendi kulübü de bırakmaya niyetli görünmüyor.

Bonservis konusunda kulübünün 1 yıllık daha sözleşmesi olması nedeni ile kulübü Kaan Yıldırım’ı bırakmama konusunda diretiyor. Zonguldak Kömürspor’un da kadrosunda görmek istediği Kaan Yıldırım ise gönlünde yatan kulüp konusunda renk vermiyor. Sadece ‘kuşu altın kafese koymuşlar yinede vatanım demiş’ yorumu yapan Yıldırım konusunda 2.lig takımlarından Hacettepespor’un ısrarcı olduğu biliniyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL