logo

Akşener’i aşırı ilgi memnun etti…

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Zonguldak ziyaretinin ardından Ereğli’ye geldi. İlçede ki esnafları gezen ve alışveriş yapan Meral Akşener son olarak çay bahçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Akşener burada Öğretmen olarak ilk atandığı Ortacı köyünde ev sahibi Haydar Bayram ile görüştü.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Zonguldak ziyaretini tamamladıktan sonra Ereğli İlçe Başkanlığının organize ettiği esnaf ve çay ziyaretine katıldı. Akşener şehir merkezinde İYİ Parti İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu ve yönetimi ile Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ve Cumhuriyet Halk Partililer tarafından karşılandı. Akşener karşılamanın ardından esnaf ziyaretlerinde bulundu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener kısa süreli sohbet ettiği iş yerlerinde alış veriş de yaptı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener daha sonra çay bahçesinde halk ile bir araya geldi. Alana gelen Akşener, öğretmen olarak ilk atandığı Ortacı köyünde ev sahibi Haydar Bayram ile bir araya geldi. Haydar Bayram ile kısa süre sohbet eden Akşener, Bayram’ın kendisine verdiği zarfı da aldı.

Akşener basın mensuplarının da sorularına yanıt verdi. Akşener Ereğli Halkının kendisine gösterdiği ilgiden son derece memnun olduğunu dile getirirken Subaşı Haber İmtiyaz Sahibi İsmail Çetin’in  ‘Genel seçimlerde Ereğli’ye kaçıncı sıra aday vereceksiniz’ sorusuna ise gülerek soruyu soran basın mensubuna “Onu seninle sonra konuşuruz1 diyerek yanıt verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile de kısa süre görüştükten sonra ilçeden ayrıldı.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.