Spor

AKINSPOR 4’LEDİ

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Kümede haftanın ilk karşılaşması Beyçayırı Sahasında Akınspor ile Gülüç Belediyespor arasında oynandı.  Akınspor’un daha baskın bir futbol sergilediği karşılaşmada Gülüç Belediyespor istediği futbolu sahaya yansıtamadı. Tecrübesini..

AKINSPOR 4’LEDİ

DSCF8087

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Kümede haftanın ilk karşılaşması Beyçayırı Sahasında Akınspor ile Gülüç Belediyespor arasında oynandı. 

Akınspor’un daha baskın bir futbol sergilediği karşılaşmada Gülüç Belediyespor istediği futbolu sahaya yansıtamadı. Tecrübesini gençler karşısında sahaya iyi yansıtan Akınspor ise maçtan 4-1  galip ayrıldı. Akınspor’un gollerini Şuayip, Bircan, Saffet ve Fırat atarken Gülüç Belediyespor’un tek golü Batuhan’dan geldi. Alınan bu sonucun ardından ligin ilk devresini Akınspor 15 puan ile Gülüç Belediyespor ise 10 puan ile kapatmış oldu.

YORUMLAR (2)

  1. karadenizli diyorki:

    akın spor 2nci yarı daha iyiydi. düzelmişler tek eksikleri osman o neden yok anlamadım tribündeydi . defans ve ortasaha iyileşmiş sercan’ı almışlar ama eski sercan daha iyiydi. ara verdi sanırım uzun zamandır yoktu düzelirse bircanla beraber çok güzel olurlar . takım olarak genelde iyiydiler.

    • mehmet diyorki:

      Osman cezalı Sercan da askerden döndü . Ama iyi oyuncu takıma katkı sağlar Bircan gibi eski takımdan arkadaşlar zaten

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL