Genel Gündem Tüm Manşetler

AK PARTİ’DE BOMBA PANİĞİ..!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, AK Parti binasının girişinde bulunan çanta polisi harekete geçirdi. Çevrede güvenlik önlemi alındı. İl merkezinden gelen bomba imha ekiplerinin kontrol ettiği çanta boş çıktı. Olay, saat 23.30..

AK PARTİ’DE BOMBA PANİĞİ..!

Basliksiz_1_jpg05_06_2015_01_45_38881446

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, AK Parti binasının girişinde bulunan çanta polisi harekete geçirdi. Çevrede güvenlik önlemi alındı. İl merkezinden gelen bomba imha ekiplerinin kontrol ettiği çanta boş çıktı.

Olay, saat 23.30 sıralarında, Pazaryeri mevkisinde bulunan AK Parti binası girişinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, iş hanı olarak kullanılan binanın giriş katında vatandaş tarafından fark edilen ve polise ihbar edilen çanta, ekipleri harekete geçirdi. Bina önüne çok sayıda polis sevk edildi. Bölgede emniyet şeridi ile güvenlik tedbiri alındı. Yoldan geçmek isteyen vatandaşlar polis tarafından uyarılarak başka tarafa yönlendirildi. Bina girişine doğru hızla ilerleyen bir otomobil ise polis tarafından güçlükle durduruldu. 

İl Merkezinden gelen bomba imha ekibi uzmanları hazırlıklarını tamamladıktan sonra binaya girdi. Uzman ekibin kontrol ettiği çanta fünye ile patlatılmadan alındı. Çanta boş çıktı. Ekipler trafiğe kapatılan yolu yeniden trafiğe açtı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL