Spor Tüm Manşetler

AK PARTİ ADAYLARI ÖZEL KONUK..!

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Adayları hafta sonu oynanacak olan Zonguldak Ereğli Spor – Yeni Mahallespor şampiyonluk müsabakasına Zonguldak Ereğli Spor’un özel davetlileri olarak katılacaklar. Karadeniz Ereğli Beyçayırı Sahasında 3 Mayıs..

AK PARTİ ADAYLARI ÖZEL KONUK..!

buyuk_maca_davet_h2392

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Adayları hafta sonu oynanacak olan Zonguldak Ereğli Spor – Yeni Mahallespor şampiyonluk müsabakasına Zonguldak Ereğli Spor’un özel davetlileri olarak katılacaklar.

Karadeniz Ereğli Beyçayırı Sahasında 3 Mayıs Pazar günü saat 15:00’da oynanacağı belirtilen müsabakada yenen takımın Kdz. Ereğli 2. Amatör Küme Şampiyonu olarak 1. Amatör Kümeye terfi edeceği belirtildi. Konu ile ilgili olarak Zonguldak Ereğli Spor Kulübünden yapılan yazılı açıklama şu şekilde:

‘3 Mayıs Pazar günü Kdz. Ereğli Beyçayırı Sahasında saat 15:00’da oynayacağımız Yeni Mahallespor futbol müsabakasında saygıdeğer Ak Parti Milletvekili adaylarımız karşılaşmanın özel misafirleri olarak kulübümüz tarafından davet edilmişlerdir. Bu nazik davetimizi kırmayarak icabet edecekleri tarafımıza Kdz. Ereğli Seçim Koordinasyon Kurulu Başkanı Ali Kemal Karaca beyefendi tarafından bildirilmiştir. Şampiyonluk maçımızda bizleri yalnız bırakmayarak onure edecek olan vekil adaylarımıza ve Ak Parti’ye şükranlarımızı sunarız’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL