Genel Gündem Tüm Manşetler

ADLİYE ÇIKIŞI HAREKETLİ DAKİKALAR

Kdz.Ereğli’de ekmek fırınında çıkan silahlı kavgada Mehmet Özdemir’i silahla vurarak öldüren Hidayet E. (32) tutuklanarak cezaevine konuldu. Zanlının Adliyeden çıkarılışı sırasında başka bir noktadan atılan havai fişek hareketli dakikaların yaşanmasına..

ADLİYE ÇIKIŞI HAREKETLİ DAKİKALAR
adliye-cikisi-havai-fisekler-patladi

Kdz.Ereğli’de ekmek fırınında çıkan silahlı kavgada Mehmet Özdemir’i silahla vurarak öldüren Hidayet E. (32) tutuklanarak cezaevine konuldu. Zanlının Adliyeden çıkarılışı sırasında başka bir noktadan atılan havai fişek hareketli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

 

Jandarma’daki sorgusunun ardından Ereğli Adliyesi’ne çıkarılan Hidayet E. Tutuklanma talebi ile sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

Zanlı mahkemedeki ifadesinde annesi ile Mehmet Özdemir’in birlikte görmelerinden şüphelendiğini söyledi.

Zanlının avukatı Ahmet Köse ise gazetecilere yaptığı açıklamasında, fırında işçi olarak çalışan Mehmet Özdemir’i gece işe geldiği sırada Hidayet E. tarafından silahla vurulduğunu belirterek, “Kendisi ifadesinde de söyledi annesi ile maktülün arasındaki bir yakınlaşma olduğunu belirtti. Ekmek fırına geldiğinde konuşuyorlar ardından böyle bir olay gelişiyor, hukuki süreç devam ediyor, deliller toplanacak” dedi.

Kdz.Ereğli Adliye çıkışı Hidayet E.’nin yakınları gözyaşlarına boğuldu. Zanlının Adliyeden Jandarma tarafından çıkarıldığı sırada sahil güzergahından atılan havai fişek sesleri paniğe neden oldu. Jandarmalar yaklaşık 100 metre ilerideki jandarma aracına Hidayet E.’yi bindirdi ve sirenlerini çalıştırarak çıkış yaptı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL