Genel Gündem Tüm Manşetler

70 TIR SOKAKLARI İNLETTİ..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde yaklaşık 70 tır şoförü, yaşanan terör olaylarını protesto etmek için konvoy düzenleyerek klakson çaldı. Ereğli-Alaplı karayolu plajlar mevkisinde toplanan tır ve kamyonların oluşturduğu konvoy, Türk Bayrakları ile..

70 TIR SOKAKLARI İNLETTİ..!

29811-2694208026

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde yaklaşık 70 tır şoförü, yaşanan terör olaylarını protesto etmek için konvoy düzenleyerek klakson çaldı.

Ereğli-Alaplı karayolu plajlar mevkisinde toplanan tır ve kamyonların oluşturduğu konvoy, Türk Bayrakları ile donatıldı. Organizasyonu düzenleyen tır şoförü Hakan Ulu, gazetecilere yaptığı açıklamada, son günlerde yaşanan terör olaylarına toplumun her kesiminden tepki yükseldiğini ifade ederek, “bizde Ereğli’de bulunan tır ve kamyoncu arkadaşlarımız ile teröre tepki konvoyu düzenledik, terörü lanetliyoruz. Birlik ve beraberliğimizi hiç kimsenin bozmasına izin vermeyeceğiz” dedi.
Konvoya yoldan geçen diğer araçlar kornaları ile çevredeki vatandaşlarda ise alkışlarla destek verdiler. Peşin sıra ilerleyen tırlar Devrek Yolayrımı, Yeşiltepe, Kepez istikameti sonrası dönüş yaparak çarşı merkezi güzergahına seyir ettiler.

Kaynak: Hakimiyet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL