Spor

GÜÇ BİRLİĞİ YAPTILAR..!

Kdz. Ereğli’de 2014-2015 futbol sezonunda 1.Amatör Kümeden 2.Amatör Kümeye düşen ve geçtiğimiz günlerde kongre yaparak ismini Güneşli Belediyespor iken Çaylıoğluspor olarak değiştiren futbol kulübü kendini lavğ etti.  Kulübü lavğ etme..

GÜÇ BİRLİĞİ YAPTILAR..!

KEPEZSPOR ÇAYLIOĞLUSPOR BİRLEŞTİ

Kdz. Ereğli’de 2014-2015 futbol sezonunda 1.Amatör Kümeden 2.Amatör Kümeye düşen ve geçtiğimiz günlerde kongre yaparak ismini Güneşli Belediyespor iken Çaylıoğluspor olarak değiştiren futbol kulübü kendini lavğ etti. 

Kulübü lavğ etme kararı alan Çaylıoğluspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Kayacan konu ile ilgili olarak şunları söyledi.

‘Amatör kulüplerin sıkıntıları ortadadır. Takıma benimle birlikte bir kaç arkadaş dışında sahip çıkan olmuyordu. Bizde Ereğli Kepezspor Kulübü ile birleşme kararı aldık. Kepezspor Başkanı Baki Karaaslan ile yaptığımız görüşmelerde Ereğli Kepezspor Kulübünün ismide değişecek. Şahsım olarak yapılan kongrede Kepezspor’da Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildim. Yaptığımız görüşmeler sonucunda Ereğli Kepezspor ile güç birliği yaparak Süper Amatör Ligde Çaylıoğlu Kepezspor olarak lige devam edeceğiz. Kepez Mahallesinin ve Çaylıoğlu halkının desteği ile daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. İnşallah bu güç birliğinden şampiyonluk doğacaktır. Yeni sezonda, yeni isimle ve geniş oyuncu portföyü ile yola devam edeceğiz.’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL