Spor

LİDER İLK TRANSFERİNİ YAPTI

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Kdz Ereğlispor devre arasındaki ilk transferini gerçekleştirdi. Daha önce Erdemirspor alt yapısında futbola başlayan ve Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kozluspor’a transfer olan 1994 doğumlu..

LİDER İLK TRANSFERİNİ YAPTI

1010474_10152121240249840_1959125582_n

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Kdz Ereğlispor devre arasındaki ilk transferini gerçekleştirdi.

Daha önce Erdemirspor alt yapısında futbola başlayan ve Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kozluspor’a transfer olan 1994 doğumlu Şaban Karakuş Kdz Ereğlispor ile resmen anlaştı.

Takımla idmanlara başlayan Karakuş, orta saha mevkiinde oynuyor. Diğer yandan Kdz Ereğlispor’un oyuncularından Erdal Aslan’nında vatani görevini tamamladığı ve takımla idmanlara başladığı öğrenildi.  

YORUMLAR (2)

  1. Mg#16 diyorki:

    Kardeşim benim allah yolunu acik etsin , junilerden bekliyoruz çok çok yararli olacağın kesin ..

  2. ANTRENÖR diyorki:

    İSMAİL YALÇIN BU TRANSFERİ NEYE GÖRE YAPTI OLMALIYDI BU HABERİN BAŞLIĞI GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM BELEDİYESPORDA TRANSFERLER NEYE KİME GÖRE YAPILIYOR YADA BU TRANSFER KOMİTESİ YADA İZLEME KOMİTESİ KAFASI GÜZELKEN Mİ TRANSFER YAPIYOR BU ÇOCUK O KADAR İYİYDİDE KOZLUSPOR NEDEN GÖNDERSİN ZİRA SİZDE ONUN MEVKİSİNDE ADAM MI YOK AH İSMAİL YALÇIN AH SENDE HAKLISIN BELEDİYESPOR BABAMIN ÇİFTLİĞİ SENDE KAHYALIK YAPIYORSUN İŞTE

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL