Eğitim Gündem Tüm Manşetler

3 YENİ OKUL MÜJDESİ..!

Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, 3 okulun yer, proje ve bütçe çalışmalarının tamamlanarak ihale ilanına çıktığını bildirdi. Yavuz, yaptığı açıklamada, Alaplı’nın eğitim-öğretim alanında yaşadığı fiziki sıkıntıları gidermek için..

3 YENİ OKUL MÜJDESİ..!

3_yeni_okul_mujdesi_h59126_ffada

Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, 3 okulun yer, proje ve bütçe çalışmalarının tamamlanarak ihale ilanına çıktığını bildirdi.

Yavuz, yaptığı açıklamada, Alaplı’nın eğitim-öğretim alanında yaşadığı fiziki sıkıntıları gidermek için başlatılan çalışmalar kapsamında 3 okul için ihale açıldığını belirtti.

İlçeye 9 okul yapılmasının planlandığını ifade eden Yavuz, İlçemizde eğitim-öğretim alanında Okullarımızda özelikle fiziki anlamda büyük sıkıntılar vardı. 1 Ortaokul, 1 İmam Hatip Lisesi ve 1 anaokulu için önümüzdeki günlerde ihale yapılacak. Ortaokul binası eski Kız Meslek Lisesi yanında, Anaokulu Karşıyaka Mahallesinde ve İmam Hatip Lisesi de Afet Konutları yanına yapılacak. 6 Okul yapılması için çalışmalarımız sürüyor. İnşallah İlçemizde önümüzdeki yıl Okul ihtiyaç kalmayacak. Bu okulların yapım aşamasına gelmesinde Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan ve Ak Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Emine Çift’in büyük emekleri var.” Diye konuştu.
(Haber Cem Sürmeneli)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL