Spor

3 PUAN EREĞLİSPOR’UN

Karadeniz Ereğli 2. Amatör Küme karşılaşmalarında 4.hafta sona erdi. Güneşli Belediyespor – Zonguldak Ereğli Spor maçı ile start alan haftayı Zonguldak Ereğli Spor 1-0 galip gelerek kapattı. İki şampiyon adayı..

3 PUAN EREĞLİSPOR’UN

G1

Karadeniz Ereğli 2. Amatör Küme karşılaşmalarında 4.hafta sona erdi. Güneşli Belediyespor – Zonguldak Ereğli Spor maçı ile start alan haftayı Zonguldak Ereğli Spor 1-0 galip gelerek kapattı.

İki şampiyon adayı olarak gösterilen takımların karşılaşması izlenmeye değer pozisyonlara sahne oldu. Genç oyunculardan kurulu olan ve bu sezon ilk kez liglere katılan Zonguldak Ereğli Spor 89.dakikada Enes’in attığı gol ile karşılaşmayı 1-0 kazandı. Alınan bu sonucun ardından Zonguldak Ereğli Spor puanını 9 yaparak liderlik koltuğuna otururken Güneşli Belediyespor ise 6 puan ile ikinci sırada yer aldı. 

G2

G3

YORUMLAR (3)

  1. EĞİTİMCİ diyorki:

    ZONGULDAK EREĞLİSPOR’UN TAKTİĞİNİ TAKDİRLE KARŞILADIM. HOCASINI KUTLARIM. BU TÜR ZORLU MAÇLARDA ÖNCELİK KARŞI TARAFI DEFANSİF OYNAYARAK YORMAKTIR. GERİYE KALAN 15-20 DAKİKADA GOL ARAMAKTIR. BU TAKTİK UEFA SEMİNERLERİNDE DAHİ VARDIR. ZONGULDAK EREĞLİSPOR MAÇI BU TAKTİKLE ALMIŞTIR. AFERİN GENÇLERE, AFERİN TAKIMIN HOCASI GENÇ ÇOCUĞA…

  2. alaplılı diyorki:

    gençleri yürekten kutluyorum. uzun zamandır 2.amatör ligde böylesine zevkli ve heyecanlı bir maç izlememiştim. aferin murat hoca aferin kaan

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL