Genel Magazin Tüm Manşetler

21 YAŞINA BASTI

1994 yılında Seç FM adıyla yayın hayatına başlayıp 1996 yılında bugünkü adını alan ve 1 Nisan 2011 yılında ise yenilenen yönetim ve yayıncı kadrosu ile bölge radyoculuğuna farklı bir ivme..

21 YAŞINA BASTI

eregli-fm-21-yasinda

1994 yılında Seç FM adıyla yayın hayatına başlayıp 1996 yılında bugünkü adını alan ve 1 Nisan 2011 yılında ise yenilenen yönetim ve yayıncı kadrosu ile bölge radyoculuğuna farklı bir ivme kazandıran Ereğli FM 21. yaşına girdi.

 

Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş, Ereğli FM’in 21.kuruluş yıldönümüne ilişkin olarak yayımladığı mesajda, Ereğli FM’in radyo yayıncılığına yön verdiğini, müzik yayınlarının yanı sıra, haber bülten ve programları, gündeme ilişkin söyleşiler, eğitici ve bilgilendirici yayınlarla kısa sürede önemli mesafeler aldığını söyledi. Yayımladığı mesajda, ‘Bugüne gelmemizde emeği geçen tüm personel, bu yolda bize güç veren tüm dinleyicilerimize teşekkür ediyorum’ ifadelerine de yer veren Bozkuş, yayıncılık alanında geleceğe yönelik yatırımlar için gereken çalışmaları da yaptıklarını söyledi.

Bozkuş mesajını şu sözlerle tamamladı: “Ereğli FM, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da radyo yayıncılığına yön vererek, öncü bir rol üstlenmenin bilinciyle yayınlarını sürdürecektir. Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran Ereğli FM, cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olacaktır”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL