Genel Gündem Tüm Manşetler

17 ŞUBAT TARİHİNDE İHALEYE ÇIKIYOR

Hasta ziyaretlerinde bulunan Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Ömerli’deki yeni Devlet Hastanesi’ne ulaşımı rahatlatacak köprülü kavşak ve duble yol ihalesinin 17 Şubat tarihinde gerçekleştirileceğini söyledi. Candan, Devlet Hastanesi’nin eski binasının da bulunduğu..

17 ŞUBAT TARİHİNDE İHALEYE ÇIKIYOR

1054-190452

Hasta ziyaretlerinde bulunan Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Ömerli’deki yeni Devlet Hastanesi’ne ulaşımı rahatlatacak köprülü kavşak ve duble yol ihalesinin 17 Şubat tarihinde gerçekleştirileceğini söyledi. Candan, Devlet Hastanesi’nin eski binasının da bulunduğu alanın fakülteler kampüsüne dönüştürülmesi için Başbakan Ahmet Davutoğlu’na dosya verdiğini de hatırlattı.

 Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, sağlık kontrolü için gittiği hastanede tedavi altına alınan ‘eğitim dede’ olarak tanınan İbrahim İzmirli’yi beraberinde Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal ve Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Mahmut Özer ile birlikte ziyaret etti, geçmiş olsun temennisinde bulundu.

EĞİTİM DEDE’YE ZİYARET

Bülent Ecevit Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde tedavisi devam eden İzmirli ile bir süre görüşen Milletvekili Candan, Fen Lisesi’nin tamamlanabilmesi için çalışmaların yeniden başladığını belirterek, “Biran önce sağlığına kavuş ki açılışı senin ile birlikte yapalım” dedi.

17 ŞUBAT TARİHİNDE İHALEYE ÇIKIYOR

Milletvekili Candan ve beraberindekiler hastanede tedavileri devam eden hastaları da tek tek ziyaret etti, acil şifalar diledi. Daha sonra Rektör Özer ile son gelişmelere ilişkin değerlendirmede bulunan Milletvekili Prof.Dr.Candan, Ömerli’de hizmete giren 350 yatak kapasiteli Ereğli Devlet Hastane yolunun duble yol ve köprülü kavşak ile ulaşımın daha kolay hale getirileceğini söz konusu ihalesinin ise 17 Şubat tarihinde yapılacağını söyledi.

“BAŞBAKANA RAPOR VERDİK”

Candan, Devlet Hastanesi’nin eski yerinin Bülent Ecevit Üniversitesi kampüs alanına dönüştürülmesi yönünde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile görüşmelerde bulunduğunu belirterek, “Biz Başkan ile birlikte TOKİ Başkanının yanındaydık. Biz elimizden geldiğince çalışıyoruz. Başbakana gerekli olan raporları verdik. Tüm gücümü buranın Bülent Ecevit Üniversitesi fakülteler kampüsü olması için harcıyorum. Bunun Ereğli için büyük bir fırsat olduğunu biliyorum” dedi.

ercan candan hastane ziyaretleriercan candan hastane ziyaretleriercan candan hastane ziyaretleriercan candan hastane ziyaretleriercan candan hastane ziyaretleriercan candan hastane ziyaretleriercan candan hastane ziyaretleri

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL