Genel Gündem Tüm Manşetler

AK PARTİDEN EMNİYET VE JANDARMA’YA ZİYARET..

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, İlçe Teşkilatı Mensuplar, Kadın ve Gençlik Kolları Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’na ziyarette bulundu. Çakır, Ereğli Emniyet Müdürü Fahri Küçük’e..

AK PARTİDEN EMNİYET VE JANDARMA’YA ZİYARET..

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, İlçe Teşkilatı Mensuplar, Kadın ve Gençlik Kolları Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’na ziyarette bulundu.

Çakır, Ereğli Emniyet Müdürü Fahri Küçük’e ziyaretinde son dönemde emniyet mensuplarına yönelik saldırılarda şehit düşenler için taziyelerini bildirdi.
Yaşanan olaylardan duyduğu üzüntüyü dile getiren Fatih Çakır şöyle konuştu
“Bütün arkadaşlar emniyet ve jandarmaya ziyarette bulunacağız deyince sağ olsunlar hepsi  katılmak istedi. Ereğli’mizden ve ülkemizden çok sayıda şehidimiz var. Elimizden geldiği kadar onlara layık olmaya çalışacağız. Şehit ailelerimiz vatan sağ olsun dediğinde bizim onlara borcumuz daha da artıyor. Böyle duygusal açıklamalar yapabilen ve vatan için canımız feda diyebilen insanlara  ve bu aziz millete ne kadar hizmet etsek azdır. Eskiden 12 saat çalışıyorsak bundan sonra 16 saat çalışacağız. Biz Ereğli ölçeğinde ama partimiz Türkiye genelinde, dünyada mazlum milletler için kalkınmayı, aynı zamanda tüm dünya insanlığı için adaleti savunmaya devam edeceğiz.”
Emniyet Müdürü Küçük de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çakır ve AK Parti teşkilatı yöneticilerine teşekkür etti.
 
TUFAN: “BU TOPRAKLARDA YAŞAMANIN BEDELİ…”
Çakır ve partililer daha sonra da Kdz Ereğli İlçe Jandarma Komutanlığı’na ziyarette bulunarak Jandarma Binbaşı Gökhan Tufan, bu ziyaretlerin içerdiği birlik ve beraberlik duruşunun önemine dikkat çekti.
Tufan şöyle konuştu:
“Son bir ay içinde sırf Ereğli’mize üçüncü şehidimiz geldi. Gelen her şehit cenazesinde içimiz acıyor. Bir vatan evladı aramızdan ayrılıyor. Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi vatan müdafaası kutsal. Bu tür kayıplar istemesek de yaşanıyor. İçimizden geçen hep son olması. Ama maalesef bu topraklarda yaşamanın, var olmanın bir bedeli var. İnşallah bu son olur diyorum. Bunu kalpten söylüyorum. Sizlerin bu şekilde yaptığınız ziyaretler teröre karşı dimdik durmanın, birlik ve beraberliğin önemini göstermesi açısından yerinde ve isabetli ziyaretler. Ziyaretinizden ötürü sizlere şükranlarımı sunuyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL