logo

ZES’TEN YİNE BİR İLK…

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Kümede mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor resmi web sitesi kurdu.

Kurulduğu günden bugüne birçok etkinlik ve farkındalık ile kendinden söz ettiren ve bölgenin neredeyse her yıl en genç kadrosunu elinde bulunduran Zonguldak Ereğli Spor gelişen internet dünyasına da ayak uyduruyor.

Zonguldak Ereğli Spor Basın Sözcüsü Eda Kertlez yazılı bir açıklama yaparak takımın internet dünyasındaki yerini aldığını belirtti.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü olarak genç bir kadromuz var. Alt yapıya önem veren bir kulüp olduğumuzda göz önüne alındığında sosyal medyanın yanı sıra kurumsal kimlik kazanmak adına internet dünyasında da yer almayı önemsiyoruz. Kurmuş olduğumuz zonguldakereglispor.org isimli web sitemizi tabiri caiz ise dünyaya açılan kapımız olarak göreceğiz. Belki söylemlerimiz iddialı duruyor olabilir. Ancak bir yerden başlamak, hayal ettiğinizin size çok yaklaştığının göstergesidir. Genç nesil interneti fazlası ile kullanıyor. Web sitemizden soru ve önerilerin alınmasının yanı sıra kulübümüzün kapılarını bizleri destekleyen veya desteklemeyen herkese açmış olacağız. Yöneticilerimiz, oyuncularımız ve teknik kadromuz hakkında bilinmek istenilenler ile birlikte çok canlı bir web sitesi olacağız. Velilerimiz bu site sayesinde çocuklarının ne imkânlarda idman ve maçlara çıktığını evlerinden görebilecekler. Canlı yayın ve röportajlar ile renklendireceğimiz sitemizde ileri ki dönemde konuk dahi almayı planlıyoruz. Dediğimiz gibi biz Zonguldak Ereğli Spor sadece yeşil sahalarda idman ve maçlarla anılmak istemiyoruz. Şuan Zonguldak ilinde aktif tek resmi web sitesi (org) olan kulübüz. Sosyal sorumluluk bilinci ile çıktığımız bu yolda sporu ve sporcuyu önemsiyor ve her alanda aktif olmayı planlıyoruz. Siz değerli gönüldaşlarımızı zonguldakereglispor.org adresine bekliyoruz.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri