logo

Yağmur Karayılmaz’da Coronavirüs’e yakalandı.

Zonguldak İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz’ın İstanbul’da görev yapan sağlıkçı kızı Yağmur Karayılmaz Corona Virüse yakalandı.K

İstanbul Tuzla Devlet Hastanesi’nde psikolog olarak görev yapan Yağmur Karayılmaz’ın Bugün doğum günü.
Ayrıca doğum günü olan Yağmur’un Coronavirüse yakalanmasına üzüldüklerini belirten Genel Sekreter Karayılmaz, kızının hem doğum gününde yanında olamadığına hem de Coronavirüs olduğu için üzüntüsünü şöyle dile getirdi:
“Benim güzel kızım. Bir sağlık çalışanı babası olarak fedakarca vermiş olduğunuz kutsal mücadelede sizlerle gurur duyuyoruz. Çok zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde bu özel anı birlikte geçirememenin üzüntüsünü yaşarken , Covid in senide bulması üzüntümüzü ikiye katladı. Her ne kadar bir araya gelemesekte annenle birlikte her daim yanındayız. Bir an önce sağlığına kavuşmanı dilerken doğum gününü kutluyor hep birlikte sağlıklı ve mutlu nice güzel yıllar temenni ediyoruz. Tek göz ağrımız Yağmur Karayılmaz.”

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.