logo

ULUPINAR EREĞLİ’DE SEVGİYLE KARŞILANDI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Ereğli’de İlçe Başkanı Fatih Çakır’a yaptığı ziyaretlerinde, Halk oylamasında “EVET” destek sözü verildi.

Milletvekili Ulupınar’ı ve AK Parti ekibini, “EVET” ziyaretlerinde İlçe’nin Müftü Mahallesi Yukarı Sokak Caddesindeki esnaflar ile vatandaşlar, güler yüzle karşılayarak bağrına bastıkları görüldü.

Milletvekili Özcan Ulupınar, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İlçe Başkanı Fatih Çakır,16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması için İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından yapılan program dahilinde esnaf ziyaretleri yaparak “EVET” için destek istedi.

Çarşıda esnafla ve alışveriş yapan vatandaşlarla tek tek selamlaşarak Cumhurbaşkanı sistemi ile ilgili destek isteyen Milletvekili Ulupınar ve İlçe Başkanı Çakır, Esnaf gezisini ardın da çarşı içindeki Çay ocaklarında vatandaşlarla çay içerek sohbet etti.

Ereğli’de Milletvekili Ulupınar’a ve beraberindekilere, ziyaretlerde görüştükleri çok sayıda esnaf ve vatandaşlar, Halk oylamasında “EVET” diyeceklerinin sözünü belirttiler.

Ereğli’de çok güzel bir karşılama yapan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ettiğini belirten Milletvekili Ulupınar, “Ülkemizde çift başlılığın bitmesinin, birçok sorunun çözümünde önemli olacaktır. Bunun için Ereğli’den de güçlü bir “EVET” desteği istiyoruz. Ereğli’deki Ziyaretlerimizde de vatandaşlarımızla samimi içten “EVET” buluşmasında bir araya geldik” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş