logo

TUTUKLAMALAR VAR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde geçtiğimiz akşam Kepez mahallesinde yaşanan kavga olayında gözaltına alınan 4 kişiden üçü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Ereğli’ye bağlı Kepez Mahallesi Hacı Eyüp Sokak üzerinde taraflar arasında yaşanan kavgada ilk alınan bilgiler de 6 kişi silah sopa ve bıçak darbeleri ile yaralanmış ve çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. İlçe emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı inceleme sonrasında 4 kişinin daha kavgada yaralandığı ve kendi imkânları ile hastaneye gittikleri tespit edildi.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı inceleme sonrasında Kavgaya karıştıkları tespit edilen ve kendi imkanları ile hastaneye giden R.O., T.O. D.G. ve S.A. hastanedeki tedavilerinin ardından ifadeleri için polis merkezine götürüldü.

 

Olayda M.G. M.G., D.G., M.Ç., S.Ç. ve S.A. nın silahla ve bıçakla yaralanmasına sebep oldukları iddia edilen B.Ö. B.Ö. R.O. ve T.O. emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi. Savcılık makamınca tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edilen B.Ö., R.O. ve T.O tutuklanarak Beycuma cezaevine gönderildi. B.Ö. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.