logo

Tersaneler için kritik toplantı…

Kdz. Ereğli’de Tersaneler Bölgesi’nin eski canlılığına kavuşabilmesi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

Milletvekilimiz Sn. Ahmet Çolakoğlu, İlçe Başkanımız Sn. Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. İbrahim Sezer, Sn. Mehmet Yiğitoğlu, Sn. Kemal Demirtaş, Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyemiz Sn. Numan Korkmaz, Kdz. Ereğli Kaymakamımız Sn. İsmail Çorumluoğlu, ve Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Arslan Keleş ile birlikte; Tersaneler Bölgesi’nde incelemelerde bulundu. Burada 3 tersanenin yetkilileriyle görüşen Milletvekilimiz ve beraberindeki heyet; başta sipariş ve istihdam olmak üzere tersanelerin eski hareketli günlerine dönmesi için başlatılan girişimlerin, olumlu bir şekilde devam ettiğini ifade ettiler.

Ustaoğlu Tersanesi ortağı Kamil Ustamehmetoğlu, Genel Koordinatör Avni Biçer, UMO (Ustamehmetoğlu) Tersanesi sahibi Adem Ustamehmetoğlu ve Medyılmaz Tersanesi Sahibi Hasan Yılmaz’ın oğlu Hamza Yılmaz ile görüşen heyet; sektörün sıkıntı ve taleplerini birinci ağızlardan dinleyerek, sıkıntıların aşılmasına yönelik istişarelerde bulundular.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.