logo

10 Temmuz 2019

TERİM, İMZALI FORMA GÖNDERDİ

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a imzalı forma gönderdi.  Posbıyık, Terim ve festivale katılan Türkiye Veteranlar Şöhretler Karması’na teşekkür etti.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yaptığı açıklamayla, kendisine yardımcılarıyla birlikte imzaladığı formayı gönderen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e teşekkür etti.

Posbıyık, “Daha önce Sevgi, Barış, Dostluk ödülünü alan Galatasaray Teknik Direktörü değerli dostum Fatih Terim’e yardımcılarıyla birlikte imzalayarak gönderdiği forma için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Daha önce Sevgi, Barış, Dostluk ödülünü alan Galatasaray Teknik Direktörü değerli dostum Fatih Terim’e yardımcılarıyla birlikte imzalayarak gönderdiği forma için teşekkür ediyorum.  Festivalimize renk kattıkları için Türkiye Veteranlar Şöhretler Futbol Karması ile Kdz. Ereğli Masterler Karmasında yer alarak sahaya çıkan tüm futbolculara şükranlarımı sunuyorum. Organizasyonda emeği geçen Kdz. Ereğli Veteran Derneği Başkanı Murat Üçpınar ve diğer arkadaşları da kutluyorum.” İfadelerine yer verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo yeni giriş