logo

Sorsanız bu arkadaş eğitimci !

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde denetim sırasında durdurulan otomobildeki yolcu Bahadır D., 17 gün yoğun bakımda yattıktan sonra hayata tutunan polis memuru Aydın Yılmaz’a Kovid-19’dan yaşamını yitiren ilçede görevli memurunu hatırlatarak, “Mustafa Dönmez ve sizin Allah belanızı versin” dedi. Gözaltına alınan Bahadır D., polis merkezine götürüldü.

 

Olay 23.15 sularında Orhanlar Mahallesi Anıt kavşağında meydana geldi. Alınan bilgilere göre Anıt kavşağında uygulama yapan Trafik Polisleri ve Bekçiler 67 TT 198 plakalı otomobili durdurdu. Araç sürücüsü Gökhan K. yapılan alkol testinde 197 promil alkollü çıktı. Arkadaşı olan ve araç içinde yolcu olarak bulunan Bahadır D. Nin aracını kullanan sürücü Gökhan K. işlemleri için karakola götürüldü.

 

Sürücü Gökhan K. nin karakola götürülmesinin ardından aracın bağlanacağını Bahadır D. Ye söylenmesinin ardından Bahadır D. aracını bağlatmak istemedi. Bahadır D. Aracın anahtarlarını isteyen bekçilere anahtarı vermek yerine eşini aradı. Olay yerine gelen eşinin de sakinleştiremediği Bahadır D. Polis memuru =Aydın Yılmaz’ın kendisinden şikâyetçi olması üzerine Polis merkezine götürüldü. Ekip aracına bindirilmeden önce ‘Ben size bir şey demedim. Sadece Mustafa Dönmez’in de sizin de Allah belanızı versin dedim” dedi.

 

Bahadır D. den şikayetçi olan Polis Memuru Aydın Yılmaz, Mustafa Dönmez ile beraber çalışırken, Dönmez ile birlikte KOVİD-19’a yakalanmış ve 17 gün yoğun bakım, 6 gün servis ve yaklaşık bir hafta evinde tedavisinin ardından geçtiğimiz günlerde göreve başlamıştı.

Aşırı alkollü olduğu iddia edilen ve öğretmen olduğu öğrenilen Bahadır D. nin Polis memuru Aydın Dönmez’ e ettiği ‘Öbür tarafta Mustafa Dönmez …. Sizi’ küfrünü duyan görgü şahitleri de emniyete giderek ifade verdi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx