logo

02 Mart 2017

ŞOK ETKİSİ YARATTI

Kdz.Ereğli Belediyespor’un yöneticileri ve teknik heyeti Bölgesel Amatör Lig (BAL) Grupta lider Güzelorduspor’un Teknik Direktörü Cahit Terzi’yi Ereğli’de ağırladığı bildirildi.

Kulübün sosyal paylaşım adresinden yapılan açıklama şu şekilde:

“Kulübümüz 2. Başkanı Halil Bozkuş, BAL Ligi 4. grupta lider durumda bulunan Güzelorduspor’un Zonguldak’lı Antrenörü Cahit Terzi ile bir araya geldi. Futbol Şube Sorumlumuz Olcay Ural, A Takım Antrenörümüz Ercan Yaman, Bayan Takım Antrenörü Yıldıray Ağar ve Ereğlili eski futbolculardan gazeteci Şafak Erel’de katıldığı yemekte BAL Ligi ve futbol konuşuldu”

Haber Yorum:

Güzelorduspor’un Antrenörü Cahit Terzi’nin bu sürpriz ziyareti sonrası ise spor kamuoyunda bomba etkisi yarattı. Gelecek sezonun hazırlıklarına şimdiden başlandığı ve yeni sezonda Hüseyin Uysal’ın kesinlikle şampiyonluk istediği iddia edilen şu dönemlerde Cahit Terzi gibi tecrübeli bir ismin yaptığı bu ziyaret ‘yeni sezonda takım Terzi’ye emanet’ yorumlarına vesile oldu. Ayrıca Mevcut Antrenör Ercan Yaman’ın ise Terzi’ye Yardımcı Antrenörlük yapabileceği dahi iddia edildi. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş