logo

SELÇUK VE YAVUZYILMAZ’I KARŞI KARŞIYA GETİRDİ…

Geçtiğimiz ay yerel medya gündemine düşen Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesinin kapatılması veya taşınması konusu TBMM gündemine alındı.

Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik önerisi ile ilk önce kapatılması ve tepkilerin ardından taşınması gündeme alınan Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesinin akibeti Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz tarafından TBMM’de soru önergesi olarak Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a soruldu. 

Konu ile ilgili olarak soru önergesi veren Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz 4 soru şeklinde Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesinin durumu hakkında Milli Eğitim Bakanı Ziya Şelçuk’u hem bilgilendirdi hemde bilgi istedi. 

Verilen soru önergesinde ise okul bünyesinde yapılmasında hiç bir sorun ve sıkıntı olmamasına rağmen yemekhanenin özel sektöre ihale edilmek istenmesinin amaçlanıp amaçlanmadığını vurgulaması ise dikkatlerden kaçmadı. 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un soru önergesine müfettişler tarafından yaptıracağı inceleme neticesinde cevap vermesi bekleniyor. 

İşte o soru önergesi;

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx