logo

ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADILAR

Zonguldak’ın Ereğli Türk Kızılay’ı Ereğli şube Başkanı Yaşar Ciğer ve yöneticileri bayramın ikinci gününde şehit ve gazilerin mezarlarını ziyaret ederek Fatiha okudu.

Türk Kızılay’ı Ereğli şube Başkanı Yaşar Ciğer ve yöneticileri, ilçenin çeşitli mezarlıklarında şehit ve gazi mezarlarını ziyaret ederek Kur’an-ı Kerim okutturdu. Ciğer ve ekibi Şehit Vefa Karakurdu, Şehit Oğuzhan Demir Düven, Şehit Hüseyin Bırak, Şehit Tunahan Kartal, Şehit Noyan Aydın, Kıbrıs Gazisi Halil Yaman Ve Kızılay Karadeniz Ereğli şubesi önceki dönem vefat eden başkanı Yusuf Oktay’ın kabirleri başında ziyaret ettiler.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Türk Kızılay’ı Ereğli şube Başkanı Yaşar Ciğer “Bugün Türk Kızılay’ı Karadeniz Ereğli şubesi olarak şehit ve gazi mezarlıklarını ziyaret ederek Kur’an-ı Kerim ve Yasin-i Şerif okuyarak dualar ettik. Vatan uğruna canlarını feda etmekten çekinmeyen şehitlerimizin Şükran minnet ve rahmetle anıyoruz. Ayrıca önceki dönem Kızılay Şube başkanımız Yusuf Oktay’ın mezarında ziyaret ederek Yasin-i Şerif ve dualar okuduk. Rabbim dualarımızı kabul eylesin” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş