logo

30 Temmuz 2019

SARI – KIRMIZI BİR GECE…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Galatasaray Taraftarlar Kulübü tarafından 22. Şampiyonluk Balosu düzenlendi. Gökçe Kırgız konseri ve DJ Suat Ateşdağlı performansıyla Şampiyonluk Gecesine renk kattı.

Galatasaray Taraftarlar Kulübü Başkanı Timur Şen tarafından 22. Şampiyonluk Balosu TİMS Fabrika’da düzenlendi. Kupaların gelişi ile büyük heyecan yaşayan Galatasaray taraftarları kupaları kaldırarak marşlarını söylediler. Gökçe Kırgız konseri ve DJ Suat Ateşdağlı performansıyla doyasıya eğlenen Galatasaray taraftarları unutulmaz bir akşam yaşadı.

22.Şampiyonluk Balosunda sahneye Gökçe Kırgız Ereğli ve insanlarını çok beğendiğini belirten konuşmasında “Evet ben ilk defa Ereğli’ye geliyorum. Gezebilme şansım çok az oldu. 1 saatlik bir zaman dilimi. O yüzden çok beğendim. Tekrar gelmek istiyorum. Ama bu sefer iş için değil gezmek için gelmek istiyorum. Evet ve geleceğim mutlaka. Çok eğlenceliler gerçekten bayıldım hepsine. Genel bu tarz organizasyonlara çok sık gidiyoruz, Suat Bey ile birlikte. Hakikaten çok eğlendim. Çok eğlenceli bir geceydi benim için. Ben çok eğlendim. Dilerim herkeste eğlenmiştir. Severek ayrılmışlardır buradan. Önemli olan bu. En güzel hediye zaten bu.” dedi.

Galatasaray 22. Şampiyonluk Balosu’na Ereğli Galatasaray Taraftar Kulübü yönetim kurulu üyeleri, Galatasaraylı Sporcular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Banu Vahapoğlu Akgün, Galatasaray yüzücü milli sporcuları Oya Beybaş, Cahide Şeyman Kalaylı, çevre il ve ilçelerden gelen Galatasaray Derneği başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Galatasaray taraftarı katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.