logo

ŞAHİN İÇİN GELDİ…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli’li Başdanışmanı Saadet Oruç, AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’e destek için ikinci kez Ereğli’ye geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli mitinginde, “Ereğli’nin Milletvekili benim” sözlerinin ardından ilçeye verdiği önem ve değer üzerine belediye başkanı adayını da bizzat kendisi belirlemişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye başkanı adayı olarak belirlediği Erol Şahin’i yalnız bırakmıyor.

Erdoğan, Ereğli’li Baş Danışmanı Saadet Oruç’u ikinci kez Ereğli’ye göndererek Erol Şahin’e destek verdi ve seçim çalışmaları ile ilgili rapor istedi.

Saadet Oruç dün akşam Ereğli’ye gelerek Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, SKM Başkanı Adem Öztürk ve Belediye Başkanı Erol Şahin ile uzun bir toplantı yaparak seçim çalışmalarından bilgi aldı.

Yapılan toplantının ardından Saadet Oruç gecenin bir yarısı sokaklarda seçim çalışmalarına katıldı ve ilçedeki nabzı bizzat kendisi gözlemledi.

Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin ve İlçe Başkanı Fatih çakır ile birlikte ilçedeki bir çok kafeyi gece yarısı ziyaret eden Saadet Oruç, vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti ve seçimlerle ilgili görüşlerini aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Baş Danışmanı Saadet Oruç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ereğli seçimlerini yakından takip ettiğini belirterek, Erol Şahin’e Ereğli halkına emanet ettiğini söyledi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın halka selamını getirdi.

Gece yarısı yapılan seçim çalışmalarında Erol Şahin’i eşi Feyzan Şahin’de yalnız bırakmadı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo yeni giriş