logo

Mağazayı o dekore etti…

Ünlü manken modelist ve stilist Tuğba Karademir, Kdz. Ereğli’ye gelerek bir mağazayı dekore etti.

20 yıldır moda sektöründe özellikle deri ve kürk sektöründe yer alan Tuğba Karademir, Kdz. Ereğli‘de yeni açılan ve sektöründe ilklerden olan Eray Tetik‘in deri ve kürk üzerine Echomar ve Açıkçarşı arasında açtığı Robin Hood Mağazasına ziyarette bulundu.

Green Fox markasıyla Türkiye sektöründe önemli yere sahip olan firma sahibi Karademir, Robin Hood Mağazası vitrinlerinde özel tasarımlarını sergileyerek satışa sundu.

 

Herkesin, her evin her bireyin ihtiyacı olan giyim, deri ve kürk ile iddialı bir giriş yapan, modadan ayrılmaz trend ürünlerle Kdz. Ereğli’de iddialı bir yerde olduklarını dile getiren Karademir, deri ve kürkte dikkat edilmesi gereken o kadar çok şey olduğunu belirtirken, verilen paranın ürün değerinde olması gerektiğini belirtti.

 

Satışa sundukları ürünlerinin kalitesinin, kesiminin, modaya uygunluğunun, renklerin,  özellikle kürkle deri uyumunun ürünlerinde var olduğunun giyinen her bireyin ürünlerinde bu farkı ve ayrıcalığı göreceklerini, kendilerini özel hissedeceklerini belirtti.

Kdz. Ereğli’ye bu önemli kaliteyi Ereğli halkına sunan mağazasını açan Eray Tetik‘e ticari hayatında başarılar dileyen Tuğba Karademir, Kdz. Ereğli halkına hayırlı olsun dileklerini sundu.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.