logo

Kaza sonrası birde kavgaya tutuştular…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yol tartışması yaşanan kovalama sonrasında kavgaya döndü. Çıkan kavgada 5 kişi yaralandı. Yaralılardan birisi ambulansla hastaneye kaldırılırken, ikisi ise kendi imkânları ile hastaneye gitti.

 

Olay ilçeye bağlı Kirmanlı Mahallesi Kale Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre 67 ABS 265 plakalı otomobil sürücüsü Emirkan A. ile 67 T 5101 plakalı ticari taksi sürücüsü Kerim Ç. Yol verme tartışması yaşadı. Yaşanan tartışmada Kerim Ç. Nin aracının aynası kırıldı. Tartışmadan sonra Emirkan A. olay yerinden aracı ile uzaklaşırken kovalamaca başladı. Kale sokak üzerinde sona eren kovalamaca sonunda kavga çıktı. Kavgaya Kerim Ç. Nin telefon ile haber verdiği yakını Ömer Ç. ve Emirkan A. nın ağabeyi Okan A. ve Miraç G. nın de karıştı. Kavgada Emirkan A. ağabey ağabeyi Okan A. ve Miraç G. Yaralandı. Yaralılardan Okan A. haber verilen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi ile Özel Echomar hastanesine kaldırıldı. Kavgada hafif yaralanan iki kişi de kendi imkânları ile Özel Echomar hastanesine gitti. Kavgaya karışan Ömer Ç. İle Kerim Ç. Nin de yaralandıkları ve Devlet hastanesinden alınan doktor raporunun ardından Emniyet Müdürlüğüne gidecekleri öğrenildi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.