logo

KARANTİNAYA ALINABİLİR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine Bağlı Çayırlı köyünde karantina altında olan hane sayısı 21’e yükseldi. Bu evlerde de toplam 100 kişinin filyasyon uygulamasına alındığı öğrenildi.

Çayırlı köyünde yaşayan T.A. nın yapılan Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından oğlu B.A. ve gelini S.A. nın ve karnında ki bebeğinin de testleri pozitif çıkmış, oğlu B.A. Ereğli Devlet hastanesine, gelini ise hamile olduğu için Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılmıştı.

Çayırlı köyünde ise 14 hane ve bu hanelerde yaşayan 60 kişi filyasyon uygulamasına tabi tutulmuştu. Köye de yaşanan son gelişmede ise karantinada olan hane sayısının 14’den 21’e, filyasyon uygulamasında olan 60 kişilik sayının ise 100’ e yükseldiği öğrenildi. Zonguldak İl Sağlık müdürlüğü tarafında köyde inceleme yapılacağı ve gerekirse köyü tamamen karantina altına alınabileceği öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.