logo

10 Mart 2019

KAPTAN, BABASININ PANKARTI İLE ÇIKTI

Zonguldak Ereğli Spor U-16 müsabakası yine bir ilke sahne oldu. 

Geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yuman Kdz Ereğli Belediyesi Güvenlik Personeli Hasan Kaan Arslan’ın oğlu Talha Buğra Arslan Zonguldak Ereğli Spor – Kdz Ereğli Beleidyespor U-16 müsabakasında takımın başında sahaya kaptan çıkarak babasının pankartını taşıdı. 

Zonguldak Ereğli Spor Yönetimi normalde U-15 takımının oyuncusu olan Talha Buğra Arslan’a jest yaparak bir üst lig olan U-16 müsabakasında takım kaptanı olarak sahaya çıkarttı. Sahaya ‘sevgili Hasan Kaan Arslan seni ve güler yüzünü asla unutmayacağız’ yazılı pankart ile çıkan Zonguldak Ereğli Spor tribünler tarafından ayakta alkışlandı.

Karşılaşma sonunda açıklama yapan Zonguldak Ereğli Spor Transfer Komitesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Okumuş ‘biz onun her daim yanındayız. Biz büyük bir ZES ailesiyiz’ derken Talha Buğra Arslan ise duygularını şu şekilde ifade etti. ‘Bu kulüpte oynamamı özelikle babam istemişti. Beni Kaan abiye emanet etmişti. Bugün çok gurur duydum. Çok mutlu oldum’ dedi. Karşılaşma Ereğli Belediyespor’un 2-0 galibiyeti ile bitti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty