logo

İŞ EHLİNE VERİLDİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesin iş adamı ve hayırsever Akın Tatoğlu tarafından yaptırılan Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nin yönetimi öğretmen evi müdürü Vedat Açıkalın’a verildi. Devirin gerçekleşmesi ve duyulmasının ardından gerek Milli Eğitim Camiası gerekse de vatandaşlar tarafından ‘Tatoğlu Kültür Merkezi doğru ellere teslim edildi’ yorumlarına neden oldu.

Ereğli’ de kurulduğu günden bu yana bir çok sosyal etkinliklerin yer aldığı ve Ereğli başta olmak üzere bölge halkının da yararlandığı Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nin yönetimi Ereğli Kaymakamlığı tarafından öğretmen evi müdürü Vedat Açıkalın’a verildi. İlçede takdir ve sevinçle karşılanan bu olay gerek Milli Eğitim Camiası gerekse de vatandaşlar tarafından ‘Tatoğlu Kültür Merkezi doğru ellere teslim edildi’ yorumlarına neden oldu.

Öğretmen evinde göreve getirildiği günden bu yana başarılı bir çalışma sergileyen ve yaptıkları ile herkesin takdirini kazanan Vedat Açıkalın’ın bu görevi gerektiği şekilde ve layıkıyla yerine getireceği, Öğretmen evinde Vedat Açıkalın öncesinde çıkan iddialar ve dedikodular, Açıkalın sonrasında sona ermiş, Tatoğlu Kültür Merkezi’nde de bir önceki yönetici olan Demirhan Döl zamanında yaşanan ve yerel basına kadar yansıyan sıkıntıların ve tartışmalarında artık yaşanmayacağı konuşuluyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx