logo

FECİ ŞEKİLDE DÖVÜLDÜ…

Zonguldak’ta bir kadını taciz ettiği iddiasıyla caddeden geçenler tarafından feci şekilde dövülen adamın haklı olduğu dakikalar sonra anlaşıldı.

Gazipaşa Caddesi’nde yürüyen bir kadın, arkasından geldiğini iddia ettiği adama ‘Beni mi takip ediyorsun, sen sapık mısın’ diye bağırdı. Caddeden geçen vatandaşlar ise kadına ne olduğunu sordu. Kadın, adamın kendisini takip ve taciz ettiğini söyleyince kalabalık adamı dinlemeden saldırdı. Burnuna ve yüzünün çeşitli yerlerine darbe alan adam yere yığıldı. Talihsiz adamın yardımına ise çevredeki esnaf koştu. Kadının daha önce de bu şekilde başkaları için ithamlarda bulunduğu anlaşılınca talihsiz adamı feci şekilde dövenler kayıplara karıştı.

Olaya ise cadde üzerinde bulunan trafik polisleri müdahale etti. Kadını ve adamı koruma altına alan polis, olay yerine ambulans istedi. Yaralanan adam ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kadın ise polis ekiplerince ifadesi alınmak üzere karakola götürülmek istendi. Polis otosuna binmeyi reddeden kadın, polisin çağırdığı ticari taksi ile emniyete götürüldü. Polis, adama vuran kişi ya da kişilerin bulunması için çalışma başlattı.  Öte yandan çevredeki görgü tanıkları, esnaf ve çalışanlar, kadının psikolojik sorunu olabileceğini, bu şekilde geçmiş günlerde de 2 olayın meydana geldiğini ve adamın suçsuz olduğunu ileri sürdü.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx