logo

EREĞLİ’DE NELER OLUYOR BÖYLE…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yol verme tartışmasında bir kişi bıçakla yaralandı. Olayda ağır yaralanan M.Ç. Devlet hastanesine kaldırıldı. İlk müdahalesi devlet hastanesinde yapılan M.Ç. daha sonra Bülent Ecevit Üniversitesine sevk edildi.

Olay Pınarcık köyü mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre M.Ç. (46) ile M.G. (40) arasında yol verme yüzünden tartışma başladı. Yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönerken M.G. nin bıçak darbelerine maruz kalan M.Ç. ağır yaralandı. M.G. ise bıçaklamanın ardından olay yerinden kaçtı. Olayda ağır yaralanan M.Ç. sağlı ekiplerince devlet hastanesine kaldırıldı. İlk müdahalesi devlet hastanesinde yapılan M.Ç. Zonguldak Bülent Ecevit eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı. M.Ç. nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. M.G. ise Jandarma ekiplerinin kısa çalışması sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ…

Yaşanan olayda ağır yaralı olarak Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılan M.Ç. nin hayatını kaybettiği öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty