logo

DİLLERE DESTAN BİR DÜĞÜN OLDU…

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meclis Başkanı, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu-Emel Yazıcıoğlu’nun oğlu Ali, evlilik yaşamını Yıldız-Çelebi Purçak ailesinin kızı Melis ile birleştirdi.

Gülüç Beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli Otel’in Erdemir Salonu’nda gerçekleştirilen düğün etkinliğine, kalabalık davetlinin alkışları ile ışıklı pano üzerinde yürüyerek giren Melis ile Ali, aşlıkların devamında ilk danslarını yaptılar.

Melis ile Ali Yazıcıoğlu, daha sonra kestikleri düğün pastasından bir birlerine ikramda bulundular. Bu arada, başlatılan takı merasiminde ise oldukça uzun kuyruk oluştuğu görüldü.

Emel-İlhan Yazıcıoğlu’nun yanı sıra, Yazıcıoğlu Ailesinin davetlilerle yakından ilgilendiği düğünde, salona sığmayan davetliler, Otel’in restoran kısmında hazırlanan masalarda da ağırlandılar.

Gelin ile damadın, davetliler ve arkadaşlarıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendikleri düğün etkinliğine; AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, MHP Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, Eski Zonguldak milletvekilleri Faruk Çaturoğlu, Ercan Candan, Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak, Ereğli ve Alaplı TSO yönetim kurulu üyeleri, Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce, Tat Metal AŞ. Kurucu Ortağı ve Ereğli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Akın Tatoğlu, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek, Genel Maden İşçileri Sendikası Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez, eski Ereğli TSO Başkanı Sertan Yalçın, çeşitli sivil toplum kuruluş başkanları, muhtarlar katıldılar.

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak Melis-Ali Yazıcıoğlu çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx