logo

Daire Başkanı inceleme yaptı…

Özel Yeteneklilerin Geliştirilmesi Daire Başkanı Sayın Mecit Ramazan Barın, Zonguldak Ereğli Şahinde Hayrettin Yavuz Bilim ve Sanat Merkezi’miz ile Düzce Bilim ve Sanat Merkezi’mizi ziyaret ederek patent, faydalı model ve tasarım tescili alan ürünleri tek tek görüp ürünleri inceledi.

Konu ile ilgili olarak İl Milli eğitim Müdürlüğü hesabından yapılan açıklamada “MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın Mecit Ramazan BARIN, İl Müdürümüz Sayın Ali TOSUN ile birlikte Kdz. Ereğli Şahinde Hayrettin Yavuz Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ettiler. MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı Sayın Mecit Ramazan BARIN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali TOSUN ile birlikte Kdz. Ereğli Şahinde Hayrettin Yavuz Bilim ve Sanat Merkezini  ziyaret ettiler. Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail AKSOY eşliğinde okulumuzu gezen Daire Başkanımız ve İl Müdürümüz, incelemelerde bulunarak sergilenen ürünler ve  yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar. BİLSEM öğretmen ve kurum idarecileri ile sohbet eden Sayın Daire Başkanımız; zor zamanlardan geçildiğini hatırlatarak, okula uyum sürecinde çocuklarımızla ailelerine yönelik yapılacak çalışmalardan söz etti ; çocuklarımızı güvende tutmak için ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını belirtti. Salgın döneminin başından bu yana büyük emek verip çocuklarımıza ulaşarak öğrencilerimizi yalnız bırakmayan öğretmen ve idarecilerimize bu zor zamanlardaki fedakârlıkları ve gayretleri için teşekkürlerini ileten Daire Başkanımız Sayın Mecit Ramazan BARIN; öğretmen ve kurum idarecilerine çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini tamamladı

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.