logo

CHP BONE VE SİPERLİK VERDİ…

Kdz.Ereğli CHP Kadın Kolları Başkanı Naile Bingöl, Pandemi günlerine destek ola kamacıya hastanelere maske ve siperlik desteğinde bulunduklarını bildirdi.
Kdz.Ereğli CHP Kadın Kolları Başkanı Naile Bingöl konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede şu görüşlere yer verdi;
“Vatan müdafaasının sadece cephede olmadığını, kahramanlıklarıyla ve özverileriyle bugün bir kez daha gösteren Corona Virüsü ile mücadelemizin kahramanlarına teşekkür ediyoruz. ve onları yürekten alkışlıyoruz…
Tüm sağlık emekçilerimizin göstermiş olduğu özveri, fedakârlık için, alnınızdan dökülen her damla ter, kalbinizden gelen o muhteşem sevgi ve merhamet için sonsuz TEŞEKKÜR ediyoruz. İyi ki varsınız. Her zaman kalbimiz sizinle
Günlerdir özveriyle çalışan büyük risk altında gecesini gündüzüne katarak fedakârca hizmet veren sağlık çalışanlarımızı sabahlara kadar alkışlasak da haklarını ödememiz mümkün değildir.
Bu zorlu süreçte hiç bir fedakârlıktan kaçınmayan, ön saflarda yer alan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık sektörüne, eczacılarımıza sağlık hizmetinin en ağır yükünü çeken temizlik görevlisinden laborantına görüntüleme teknisyenine hemşiresinden hasta bakıcısına güvenlik görevlisine yürekten teşekkür ediyoruz.
Bizlerde Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Kadın Kolları olarak bu anlamlı mücadeleye elimizden geldiği kadarı ile destek vermeye çalıştık. Aramızda daha önce de sağlık sektöründe bulunan arkadaşlarımız olduğundan bu pandemi sürecinde hizmet veren arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını onlarla iletişim kurarak daha net tespit ettik. Bu tespitlerimiz ışığında Karadeniz Ereğli Devlet Hastanemizden başlayarak İlçemizde bulunan tüm sağlık kuruluşlarına evlerimizde bizzat hazırlayarak bone ve siperlik yaptık. Bu yaptığımız bone ve siperlikleri sağlık emekçisi arkadaşlarımıza teslim ediyoruz. Bu süreçte bizlere her türlü yardımda bulunan Başta Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Opr. Dr. Eylem Ertuğ Ertuğrul ve Yönetim Kurulu üyelerimize, tüm gönüllü partililerimize teşekkür ediyoruz. Elbette bir teşekkür Bizleri Bu süreçte hiç yalnız bırakmayan Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli kadın kolları üyelerimize. Umuyorumki bu süreçten Tüm ülkemiz en sağlıklı şekilde çıkar ve Normal yaşantımıza bir an önce başlarız.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş