logo

CEP TELEFONU İHBARI POLİSİ ŞÜPHELENDİRDİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 4 ayrı eve girerek yaklaşık 35 bin liralık para çaldığı iddia edilen zanlı, Asayiş büro amirliği ekiplerinin çalışması sonucu yakalandı.

İddiaya göre İlçeye bağlı Kocaali ve Sarıkorkmaz mahallelerinde 4 ayrı eve giren ve bu evlerden yaklaşık 35 bin lira çalarak kaçan zanlı polisi harekete geçirdi. Ev sahiplerinin durumu bildirmesi ile soruşturmayı derinleştiren Asayiş Büro Amirliği ekipleri  hırsızlık olaylarının meydana geldiği evlerde, mahallede ve hırsızlık zanlısı ya da zanlılarının kullanacağı yol güzergahınca çalışma yaptı.

CEP TELEFONU İHBARI POLİSİ ŞÜPHELENDİRDİ

Polis yaşanan hırsızlık olayını araştırırken, M.M. isimli şahsın cep telefonunun çalındığını ve çalan kişinin de Cihan D. (39) olduğunu ihbar etmesi üzerine Cihan D. polisin takibi sonucu yakalandı. Cihan D. nin üzerinde yaptığı aramada daha önce hırsızlık yapılan ikametin sahibinin cep cüzdanı ve nüfus cüzdanı ile birlikte parmak izleri Kocaali Mahallesi’nde ki hırsızlık olayı gerçekleşen evden alınan parmak izleri ile uyuşunca gözaltına alındı. Cihan D. ,ilçe emniyet müdürlüğünde alınacak ifadesinin ardından adliyeye sevk edilecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx