logo

CENAZE TÖRENİ DÜZENLENDİ

Kırklareli’de, serinlemek için girdiği denizde akıntıya kapılarak yaşamını yitiren Zonguldaklı Piyade Er Yasin Kumuz son yolculuğuna uğurlandı.

Tekirdağ’da vatani görevini yapan Zonguldaklı Piyade Er Yasin Kumuz, çarşı izni sırasında arkadaşlarıyla Kırklareli Demirköy Beğendik Plajı’nda denize girdi. Denizde bir süre sonra gözden kaybolan Kumuz’un arkdaşları durumu polise bildirdi. Polis ekiplerinin yaptığı çalışmalarda 2 aylık asker Yasin Kumuz’un cansız bedenine ulaşıldı.

CENAZE TÖRENİ DÜZENLENDİ

Kırklareli’de, serinlemek için denize giren ve akıntıya kapılarak boğulan Piyade Er Yasin Kumuz için memleketi Zonguldak’ta cenaze töreni düzenlendi. Kumuz’un cenazesi Ereğli ilçesine bağlı Karakavuz köyünde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı ile birlikte aile mezarlığına defnedildi. 

Yasin Kumuz’un cenaze namazını Ereğli İlçe Müftüsü Recai Albayrak kıldırdı. Kumuz’un cenaze törenine; Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, Kumuz’un ailesi, akrabaları ve yakınları katıldı.

OLAY NEYDİ?

Kırklareli’de, serinlemek için girdiği denizde, akıntıya kapılan Zonguldaklı Piyade Er Yasin Kumuz, yaşamını yitirdi.

Tekirdağ’da vatani görevini yapan Zonguldaklı Piyade Er Yasin Kumuz, çarşı izni sırasında arkadaşlarıyla Kırklareli Demirköy Beğendik Plajı’nda denize girdi. Kumuz’un bir süre sonra gözden kaybolması üzerine arkadaşları durumu polise bildirdi. Gelen polis ekiplerinin yaptığı çalışmayla Kumuz’un cansız bedenine ulaşıldı. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx