logo

CANINI TÜFEĞİ TUTARAK KURTARDI…

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde bir kişi uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralandı. Pompalı tüfekle ayağından vurulan Halil T. olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından önce Devlet hastanesine ardından Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildi. Olay anı güvenlik kameraları saniye saniye yansıdı.

Olay saat 02,00 sularında Alaplı ilçesi Terminal içinde meydana geldi. Alınan bilgilere Halil T. (32) ile Rıdvan K. (26) yaklaşık 10 gün önce Halil T. nin Rıdvan K. Nin kız arkadaşına mesaj attığı iddiası ile  kavga etti. Aradan geçen 10 gün sonrasında Halil T. Nin terminalde olduğunu duyan Rıdvan K., daha önce terminal için deki büfeye daha önce koyduğu pompalı tüfek ile Halil T.’yi tuvalet çıkışında ayağından vurdu. Can havli ile Rıdvan K. Nin elindeki pompalı tüfeğe sarılan Halil T. Rıdvan K. İle boğuşmaya başladı. Halil T. ile Rıdvan K. Nin boğuşması polisin gelmesi ile son buldu. Rıdvan K. Polis tarafından gözaltına alınırken, Halil T. sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından önce Ereğli Devlet hastanesine, ardından da Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildi. Halil T. nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI…

Yaşanan olay güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, Halil T. nin terminal tuvaletine girdiği, Rıdvan K. Nin büfeden aldığı pompalı tüfek ile Halil T. yi aradığı sırada tuvaletten çıkan Halil T. yi ayağından vurması, ikilinin boğuşmaya başladığı yerde uzun süre boğuştuktan sonra polisin gelmesi ve Rıdvan K. Yi göz altına aldığı, Halil T. nin ise telefon etmeye çalıştığı görülüyor.

Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx