logo

24 Haziran 2021

Antrenör görüşmelerine başladılar. Bütçe 3 Milyon TL…

Kdz Ereğli Belediyespor 26 Haziran Cumartesi günü olağan kongresini gerçekleştirecek.  Mevcut ikinci Başkan İhsan Yazıcıoğlu yönetimindeki bazı isimlerde değişiklikler yaparak yoluna devam edecek.

Takımın mevcut antrenörü Ercan Yaman’a teşekkür edilecek.

Yeni antrenör arayışlarını sürdüren yönetim yeni sezona iyi başlamak istiyor. Haber merkezimizin edindiği bilgilere göre Kdz Ereğli Belediyespor Yönetimi yeni sezon için antrenörde aradığı en önemli kriteri de açıkladı.

Yeni sezonda en az 1 takımı 3. lige çıkartmış olan antrenörler ile görüşmeler yapılacak.

Şampiyonluk yaşamış olma şartı koyan yönetim kurulu antrenörlerden Cahit Terzi, Ali Postacı, Zeki Ersoy, Birol Akkaya, Nedim Akbulut ve Ercan Kul ile görüşmelere başlıyor. Bu adaylar içerisinden şartları uyan ve yönetimi pek fazla terletmeyecek olan isim ile yeni sezonda anlaşma sağlanacak.

Tüm bu çalışmalar sessiz sedasız gerçekleştirile dursun mevcut Antrenörler Ercan Yaman, Şaban Kuzu ve Antrenör diplomasız olarak kaleci antrenörlüğü görevine getirilen Sait Kaymaz, Genel Kaptan Sertan Kuzu ve İkinci Başkan İhsan Yazıcıoğlu oyuncu izlemeye ve oyuncularla pazarlıklara başladı.

Geçtiğimiz sezon lige girmeyerek maddi olarak sıkıntı yaşamayan yönetim yeni sezonda da Belediye Meclisinden alacağı nakdi yardım ile 2 Milyonu aşan bir bütçeye sahip olacak. Bu bütçeye şayet eklenirse yeni ve önceki yöneticilerden de ekonomik destek söz konusu olursa Kdz Ereğli Belediyespor yeni sezonda 3 milyon civarı bütçe ile şampiyonluk yarışına girecek.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx