logo

AĞLAR VE BALIKÇI TOPRAĞA VERİLDİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağlar’ın  annesini Zehra Ağlar ve Ereğli eşrafından Mehmet Balıkçı, toprağa verildi. 

2 Mart Perşembe günü Bozhane Camii’nde ikindi namazına müteakip Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağlar’ın annesi Zehra Ağlar ve Ereğli eşrafından Tamer Balıkçı’nın babası Mehmet Balıkçı Kestaneci Mahallesindeki aile mezarlığı ve şehir mezarlığında son yolculuklarına uğurlandılar.
Bozhane Camii’nde düzenlenen törene CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı, Belediye Meclis üyeleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Sarıhan, Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Şube Müdürleri, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, mahalle muhtarlarının yanı sıra Ağlar ve Balıkçı aileleri katıldı.

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak merhum ve merhumeye Allahtan rahmet, dost ve akrabalarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş