logo

42 araç, 14 şahıs yakalandı…

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca, “Tam Kapanma Denetimleri” kapsamında, salgın tedbirlerine vatandaşlarımızın uyumunu artırmak ve alınan tedbirlerin kontrollerini sağlamak maksadıyla, devam ettirilen denetimlerde il giriş/çıkışlarının takibi için kurulan (5) sabit yol kontrol noktası ve il sınırları içerisine kurulan (10) yol kontrol noktası olarak toplamda (15) yol kontrol noktası ile vatandaşlarımızın seyahat izin belgesi, görev belgesi ve HES kodu gibi kontrollerine başlanıldı.

Yapılan açıklamada; “10 Mayıs 2021 – 16 Mayıs 2021 tarihleri arasında Jandarma sorumluluk bölgesinde yapılan denetimler esnasında, (52.248) şahıs, (49.504) araç kontrol edilmiş olup, çeşitli suçlardan araması bulunan (105) şahıs ve (42) araç yakalanmıştır. Bununla birlikte tam kapanma kapsamında icra edilen denetimlerde, Maske, Sosyal Mesafe, Sokağa Çıkma Yasağı kuralı ve işyerleri ile ilgili diğer kuralları ihlal eden (329) şahıs ve (2) iş yerine toplamda (153.505) TL idari işlem uygulanması maksadıyla tutanak tanzim edilmiştir” denildi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.