logo

03 Kasım 2019

4 KIRMIZI KART VE 2 GOL VAR…

Kdz Ereğli 1. Amatör Kümede mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor ligdeki ilk mağlubiyetini aldı.

Erdemir Sahasında Balıspor ile karşılaşan Zonguldak Ereğli Spor 36.dakikada yediği gol ile 1-0 geriye düştü. İlk yarı aynı skor ile sona erdi. 

İkinci yarıda da istediği oyunu sahaya yansıtamayan Zonguldak Ereğli Spor 61.dakikada Anıl Aksoy’un ikinci sarı karttan kırmızı kart görmesi nedeni ile sahada 10 kişi kaldı. 68.dakikada ise Balıspor’dan Umut Aygün’de çift sarı karttan kırmızı kart görünce iki takımda sahada 10 kişi kaldı. Her iki takımın karşılıklı ataklarına sahne olan maçın 76.dakikasında Zonguldak Ereğli Spor’dan Oktay Cebeci’de kırmızı kart görerek oyundan ihraç edildi. Maçın Hakemi Ulaş Koçak kart konusundaki cömertliğini devam ettirince 81.dakikada Balıspor’dan Volkan Aydeniz’de kırmızı kart ile ihraç edildi. Her iki takımda sahada 9 kişi kaldı. 85.dakikada Balıspor ikinci golü bularak maçın skorunu tayin etti.

Balıspor’un 2-0 üstünlüğü ile sona eren karşılaşma sonunda ise Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman ‘ben rakibi kutluyorum. Koştular, mücadele ettiler ve inanmışlar. Balısporlu oyuncuları kutluyorum’ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx